„HOUSE OF CARDS” JAKO SITCOM? ZOBACZ GENIALNĄ PRZERÓBKĘ

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Amerykańkie House of Cards to bez dwóch zdań jeden z najlepszych seriali dramatycznych ostatnich lat. Jest tam wszystko: świetnie budowana historia, genialnie napisane i zagrane postaci, wysmakowane zdjęcia i precyzyjny montaż. Jedyne, czego brakuje w tym serialu, to humor. Muzycy z nowojorskiego zespołu TalkFine postanowili naprawić ten błąd, przygotowując nową czołówkę serialu utrzymaną w stylistyce starych sitcomów.

Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów każdego sitcomu jest motyw muzyczny puszczany na początku każdego odcinka. Panowie z TalkFine doszli do wnisku, że posępną nutę Jeff Beala, którą słyszymy w standardowej czołówce House of Cards, trzeba zastąpić czymś bardziej na luzie. Efekt ich pracy poniżej.

BTW, jeżeli nie widzieliście jeszcze którejkolwiek z trzech serii House of Cards (czy na świecie jest ktoś taki?), to uważajcie, bo poniższa czołówka nawiązuje do wydarzeń z dwóch pierwszych sezonów.

Źródła: A. V. Club

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.