WSZYSCY KOCHAJĄ ŻEBROMIKOŁAJA – ROZWIĄZANIE

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

 

 

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali rozwiązania konkursu – choć nagród miało być tylko dziewięć, nikt z konsursowiczów nie odejdzie z pustymi ręcyma. Wujek KLAPS! postanowił zadbać o swoich czytelników jak to tylko on potrafi, i dorzucił kilka płyt do worka Żebromikołaja. W ten oto sposób wszyscy, którzy na blogu podzielili się swoimi obserwacjami na temat ulubionych produkcji mijającego roku, znajdą pod choinką jakiś niegłupi film.
W puli nagród – oprócz znanych już dziewięciu pozycji – znalazły się również:
 • Jarhead, reż. Sam Mendes
 • Tłumaczka, reż. Sidney Pollack
 • Zakochany bez pamięci, reż. Michel Gondry
Dzięki temu doładawaniu worka prezent od KLAPS!a dostaną wszyscy, którzy uczestniczyli w zabawie. Jeżeli na przestrzeni ostatnich kilku dni stwierdziłeś/-aś, że nie ma co przystępować do konkursu (bo „pewnie i tak nic nie wygram”), to właśnie teraz możesz napluć sobie w brodę. Nasi wygrani konkursoiwcze to:
 1. Tomasz Jan Brzyszko 
 2. Jacek Kramarski
 3. Ew Rockgirl 
 4. Ania Tutaque 
 5. Ela Malewska 
 6. Monika Smoczyńska 
 7. Aleksandra Głąb 
 8. Paweł Ryszka
 9. Mateusz Kotarba
 10. Magdalena Skowron
 11. Maqda 
 12. Avu Ca
DVD dotrą do Was pocztą. Z tego tytułu wszystkich zwycięzców uprasza się o wysłanie na fanpage wiadomości z danymi, na który chcielibyście, żeby paczka została zaadresowana (najlepiej tam, gdzie będziecie spędzać Święta, bo znając życie, przesyłka pewnie dotrze tam na chwilę przed Wigilią).
Dzięki za komentarze na temat Waszych ulubionych filmów mijającego roku. KLAPS! sam powoli zbiera się do podsumowania za 2013 r. i niektóre z tych propozycji pewnie znajdą się na jego liście.
Co do komentarzy ogólnie: KLAPS! w swoich wpisach ma tendencję do „wymundrzania się”, ale wcale nie oznacza to, że nie można z nim wejść w dialog. Nie bójcie się komentować – ja nie gryzę, pospierać się lubię, a i za zaangażowanie w życie w bloga czasem jakimiś nagrodami sypnę.
Także ten, no 🙂

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

You may also like...

2 komentarze

 1. Paweł Ryszka pisze:

  Super 🙂 Co za prezent! Dzięki wielkie, już podsyłam dane 🙂

 2. Anonymous pisze:

  Ja też podesłałam – dziękuję. Ew 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.