REAKCJA NA ZWIASTUN „OSTATNIEGO JEDI”

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page
Star Wars: The Last Jedi..L to R: Chewbacca (Joonas Suotamo) and a Porg..Photo: Industrial Light & Magic/Lucasfilm..©2017 Lucasfilm Ltd. All Rights Reserved.W końcu – na dwa miesiące przed premierą filmu – pojawił się pełnoprawny zwiastun VIII części Gwiezdnych wojen. Przyjrzyjmy się, co tam Kathleen Kennedy z Lucasfilmu znowu zepsuła, silną ręką zarządzając powstawaniem  kolejnego Star Wars.

Jeszcze nie do końca dobudzony, a bułką w gębie oglądam i dzielę się wrażeniami po tym, co zobaczyłem. Zapraszam.

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

You may also like...

4 komentarze

 1. Anais pisze:

  No, no,niby mlaskanie przy bułce i kawie, a jednak… gotowość krytyczna na najwyższych obrotach. Mimo wszystko trzeba w grudniu obejrzeć. A do tego czasu niech moc bedzie z Wami, Nami i Panem Klapsem.

 2. Askay pisze:

  Oj tam, oj tam, przecież i tak wiadomo, ze najważniejsza będzie Carrie i całe kino będzie wyć.

  • Anonim pisze:

   W zasadzie ta kwestia (jak sobie poradzili z zakończeniem jej wątku w świetle śmierci aktorki) to jedyna rzecz, która interesuje mnie w tym filmie. Bo po błazenadzie Hammilla w mediach społ. coś podejrzewam, że jego rola nie będzie miała aż tak wielkiego znaczenia, jak byśmy sobie tego życzyli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.