UNDER THE SKIN

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Moją tegoroczną przygodę z Off Camerą muszę skończyć przed czasem (wyjeżdżam z KRK w ważnej sprawie rodzinnej), ale mam dla Was niespodziankę: w ostatnim odcinku relacji z festiwalu dołącza do mnie człowiek, który o filmie potrafi mówić jak mało kto w internetach –  Dawid Adamek, czyli połowa duetu Sfilmowani.

Na tegorocznej Off Camera International Festival of Independent Cinema Polacy mieli jedyną okazję obejrzeć na dużym ekranie Under The Skin Jonathana Glazera – jeden z najciekawszych brytyjskich filmów SF ostatniego ćwierćwiecza.

Zarówno Dawid, jak i ja na SF mamy od zawsze jakąś turbo fazę, więc o arthouse’owym filmie, w którym Scarlett Johansson gra modliszkę z kosmosu, po prostu musieliśmy porozmawiać.

Odcinek poniżej, a ja w tym miejscu chciałem podziękować wszystkim, którzy w tym roku śledzili na YouTube moją relację z festiwalu – może w przyszłym roku mój grafik pozwoli, by była jeszcze pełniejsza. Tak czy siak, widzimy się już 27 maja na Festiwalu Muzyki Filmowej, więc jeśli jeszcze nie subskrybujecie kanału, zachęcam do kliknięcia, gdzie trzeba, by być na bieżąco z relacją także z tego festiwalu.

https://youtu.be/eQu0mbxkf74

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Podobno też fajne...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.